POZIV NA RAZGOVOR

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata natječaja objavljenog dana 16.listopada 2019. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Osnovne škole braće Radića, u rubrici pod nazivom „NATJEČAJI“ objavljuje POZIV NA RAZGOVOR

URBROJ:238/14-46-19-01-12

Kloštar Ivanić, 29.10.2019.

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata natječaja objavljenog dana 16.listopada 2019. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavod za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Osnovne škole braće Radića, u rubrici pod nazivom „NATJEČAJI“ za radno mjesto učtelja//ice RAZREDNE NASTAVE,  na određeno puno radno vrijeme, objavljuje

Poloucki, Božica

Šarić, Mario

Pilčik, Ivana

4.

5.

6.

Ako kandidatkinja  koji ne pristupi razgovoru s Povjerenstvom u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak razgovora, ne smatra se kandidatom/kinjom  natječaja.

Povjerenstvo na razgovoru  s kandidatom utvrđuje znanja, sposobnosti, interese, motivaciju kandidata za rad u Školi.

Smatra se da je kandidat na razgovoru zadovoljio ako je ostvario 51% bodova od ukupnog broja bodova svih članova Povjerenstva.

Nakon provedenog razgovora (intervjua) Povjerenstvo utvrđuje rang listu kandidata prema ukupnom broju bodova ostvarenih na intervjuu.

Poziv na razgovor  objavljen  je dana 30.10.2019. na mrežnoj stranici Osnovne škole braće Radića ; www. os-brace- radica- klostarivanic.skole.hr  u rubrici pod nazivom  „NATJEČAJI“.

URBROJ:238/14-46-19-01-13

Kloštar Ivanić, 29.10.2019.

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata natječaja objavljenog dana 16.listopada 2019. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavod za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Osnovne škole braće Radića, u rubrici pod nazivom  „NATJEČAJI“ za radno mjesto učitelja/ice BIOLOGIJE I KEMIJE na određeno puno radno vrijeme,  objavljuje

Cimaš, Marina

3.

Poziv na razgovor  objavljen  je dana 30.10.2019. na mrežnoj stranici Osnovne škole braće Radića ; www. os-brace- radica- klostarivanic.skole.hr  u rubrici pod nazivom  „ NATJEČAJI“.

URBROJ:238/14-46-19-01-13

Kloštar Ivanić, 29.10.2019.

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata natječaja objavljenog dana 16.listopada 2019. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavod za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Osnovne škole braće Radića, u rubrici pod nazivom „NATJEČAJI“ za radno mjesto učitelja/ice GLAZBENE KULTURE  na neodređeno puno radno vrijeme,  objavljuje

Kaćera, Marta

URBROJ:238/14-46-19-01-14

Kloštar Ivanić, 29.10.2019.

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata natječaja objavljenog dana 16.listopada 2019. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavod za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Osnovne škole braće Radića, u rubrici pod nazivom  „NATJEČAJI“ za radno mjesto učitelja/ice HRVATSKOG JEZIKA na neodređeno puno radno vrijeme,  objavljuje

održat će dana  5.11.2019. godine s početkom u  15.00 sati,

Jakšić, Patricija

Padovan, Franko

Jurišić, Patricija

4.

5.

6.

objavio: Kristina Rajković   datum: 30. 10. 2019.