Zagrebački velesajam

Sedmaši na Interliberu

Tradicionalnu manifestaciju knjige, Interliber posjetili smo u četvrtak, 14. 11. 2019. Na terensku nastavu u Zagreb, otišli su učenici sedmih razreda u pratnji učitelja. U paviljonima 5, 6, 7 i 7a, na Zagrebačkom velesajmu bili su postavljeni štandovi s knjigama. U paviljonu 8 istodobno se održavao i Infogamer, sajam računalnih igrica. Tijekom prijepodneva učenici su imali priliku vidjeti količinu izdavaštva, starije i novije naslove knjiga, beletristiku i stručnu literaturu. Također su na sajmu mogli prolistati izdanja te ih kupiti. U pratnji učenika bile su učiteljice Jasmina Mandić, Antonija Borić, Ksenija Kahlina i Vlasta Tolić te učitelj Mislav Kolić.

Foto-galerija!

objavio: Kristina Rajković   datum: 15. 11. 2019.