Božićno – novogodišnja priredba

Red pjesme, red plesa

Pjesmom i plesom proslavili smo Božić te ispratili Staru 2019. i dočekali Novu 2020. godinu. Sve to zbilo se u petak, 20. prosinca 2019. u školskoj sportskoj dvorani. Tamo smo nakon nastave imali priliku vidjeti što su sve priredili učitelji, voditelji izvnannastavnih aktivnosti zajedno s učenicima tijekom školske godine. Na sceni su nastupile plesne, instrumentalne, dramske, recitatorske, lutkarske i druge grupe te zbor. Sve to odvijalo se pred pozornicom za koju je zaslužna grupa Vizualni identitet. Voditeljice priredbe bile su Jana Bočkaj 7.b. i Mihaela Baštijan, 8.c . Tijekom jednosatnog programa izmjenjivao se red pjesme, red plesa s igrokazima i recitacijama. Na kraju priredbe prvi put nastupio je zbor učitelja pod ravnanjem učiteljice glazbene kulture Marte Kaćere.

Foto-galerija!

objavio: Kristina Rajković   datum: 16. 1. 2020.