URBROJ:238/14-46-20-01-06

Kloštar Ivanić, 10.ožujka 2020. godine

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata natječaja objavljenog dana 25.veljače 2020. godine na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavod za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Osnovne škole braće Radića, u rubrici pod nazivom „ZAPOŠLJAVANJE“ podrubrika „NATJEČAJI“ za radno mjesto učitelja/ice  FIZIKE,  na neodređeno nepuno radno vrijeme 27 sati tjedno, objavljuje

održat će dana 11.ožujka 2020. godine s početkom u  13.30 sati,

Redni broj

Prezime i ime  kandidata

Stipe Šarić

2.

Ako kandidatkinja  koji ne pristupi razgovoru s Povjerenstvom u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak razgovora, ne smatra se kandidatom/kinjom  natječaja.

Povjerenstvo na razgovoru  s kandidatom utvrđuje znanja, sposobnosti, interese, motivaciju kandidata za rad u Školi.

Smatra se da je kandidat na razgovoru zadovoljio ako je ostvario 51% bodova od ukupnog broja bodova svih članova Povjerenstva.

Nakon provedenog razgovora (intervjua) Povjerenstvo utvrđuje rang listu kandidata prema ukupnom broju bodova ostvarenih na intervjuu.

Poziv na razgovor  objavljen  je dana 10.03.2020. na mrežnoj stranici Osnovne škole_braće Radića ; www. os-brace- radica- klostarivanic.skole.hr  u rubrici pod nazivom  „ZAPOŠLJAVANJE“, podrubrici „POZIV KANDIDATA NA RAZGOVOR I RANG LISTA “.

POVJERENSTVO ZA VREDNOVANJE KANDIDATA

URBROJ:238/14-46-20-01-05

Kloštar Ivanić, 10.ožujka 2020. godine

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata natječaja objavljenog dana 25.veljače 2020. godine na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavod za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Osnovne škole braće Radića, u rubrici pod nazivom „ZAPOŠLJAVANJE“ podrubrika „NATJEČAJI“ za radno mjesto KUHARA/ICE određeno puno radno vrijeme objavljuje

održat će dana 11.ožujka 2020. godine s početkom u  14.00 sati,

Redni broj

Prezime i ime  kandidata

Đurđica Pavanić

Sandra Dukarić Beus

3.

POVJERENSTVO ZA VREDNOVANJE  KANDIDATA

URBROJ:238/14-46-20-01-07

Kloštar Ivanić, 10.ožujka 2020. godine

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata natječaja objavljenog dana 25.veljače 2020. godine na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavod za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Osnovne škole braće Radića, u rubrici pod nazivom „ZAPOŠLJAVANJE“ podrubrika „NATJEČAJI“ za radno mjesto DOMAR-LOŽAČ određeno puno radno vrijeme objavljuje

održat će dana 11.ožujka 2020. godine s početkom u  14.00 sati,

REDNI BROJ

PREZIME I IME  KANDIDATA

Tihomir Buković

POVJERENSTVO ZA VREDNOVANJE KANDIDATA

URBROJ:238/14-46-20-01-08

Kloštar Ivanić, 10.ožujka 2020. godine

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata natječaja objavljenog dana 25.veljače 2020. godine na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavod za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Osnovne škole braće Radića, u rubrici pod nazivom „ZAPOŠLJAVANJE“ podrubrika „NATJEČAJI“ za radno mjesto RAZREDNE NASTAVE / zamjena za bolovanje/ na određeno puno radno vrijeme objavljuje/ zamjena za mandat ravnateljice

održat će dana 11.ožujka 2020. godine s početkom u  13.30 sati,

REDNI BROJ

PREZIME I IME  KANDIDATA

Ivana Ivančić

Dajana Dešić

3.

Božica Poloucki

4.

Ivana Pilčik

5.

Marija Petračić

6.

Hrvoje Pepelko

7.

Mateja Badenić

POVJERENSTVO ZA VREDNOVANJE  KANDIDATA

objavio: Sergej Pavlek   datum: 11. 3. 2020.