NASTAVA NA DALJINU RASPORED ZA SRIJEDU 18.3.2020.

RASPORED NASTAVE NA DALJINU 18.3.2020.

RAZREDNA NASTAVA  Raspored prikazivanja Škole na Trećem HRT 3

Razred

1. razred OŠ

počinje u 8.00 sati

2. razred OŠ

počinje u 10.00 sati

3. razred OŠ

počinje u 13.00 sati

4. razred OŠ

počinje u 15.00 sati

• Uz redovitu komunikaciju s učiteljicama, molim poštivati rokove za rješavanje zadataka.

PREDMENTNA NASTAVA RADI PO NOVOM A RASPOREDU  S KOJIM SU UČENICI UPOZNATI PROŠLI TJEDAN

• Na našoj web stranici, u gornjoj traci - pod poglavljem Online nastava  imate dodatna uputstva, smjernice i materijale za rad

• Molim sve učenike da se redovito prijavljuju u svoj razredni tim i poštuju rokove koje će im dati razrednici i predmetni učitelji
  • Sve dodatne informacije  vezane za rad u nastavi na daljinu učenici dobivaju  od razrednika i predmetnih učitelja
  • Na razrednim kanalima su posebne poveznice na zadatke koje vam šalju predmetni učitelji

• Dragi učenici, zahvaljujem vam na suradnji i vrijednom dosadašnjem radu, učite i čuvajte zdravlje.

• Dragi roditelji, nema potrebe za stvaranjem panike (strah od neopravdanih sati jer se dijete nije uključilo u razrednu grupu), tek ulazimo u rad nastave na daljinu i sve moguće poteškoće rješavaju se  u hodu, za jučer i danas neće biti neopravdanih sati jer nisu svi imali pristup Timu.

Sva pitanja vezana za nastavu na daljinu postavljajte razrednicima i provjeravajte web stranicu škole.

Samo smireno, složno i odgovorno riješit ćemo i ovaj izazov koji je pred nama, a zove se „Nastava na daljinu“.

Srdačan pozdrav,

Tatjana Bakarić, ravnateljica

objavio: Sergej Pavlek   datum: 17. 3. 2020.