RASPORED NASTAVE ZA 19.3. 2020. i 20.3.2020.

RAZREDNA NASTAVA

• Nastava na daljinu  izvodi se po  A rasporedu i učenici prate program   HRT3  Škola na trećem  uz dodatne upute i materijale i upute učiteljica.

PREDMETNA NASTAVA

• Nastava na daljinu izvodi se prema postojećem školskom rasporedu sati ( novi A turnus)
  • Učenici su obvezni svakodnevno pratiti obavijesti na mrežnoj stranici škole i upute svojih razrednika i predmetnih učitelja u virtualnim učionicama u Teamsu.
  • Učenici su obvezni svakodnevno se javljati predmetnim učiteljima u virtualnim učionicama kako bi se registrirala njihova prisutnost na nastavi. Dakle, bilo kada tijekom dana prihvatljivo je da učenici odrade svoje zadatke.
  • Učenici će dobivati povratnu informaciju o svojem radu i napretku, a tijekom nadolazeća dva tjedna nema ocjenjivanja.
  • Tijekom izvođenja nastave na daljinu učenici mogu pratiti nastavu na Sportskoj TV.

Molim sve učenike da poštuju dogovorene  termine za oline komunikaciju s učiteljima, cilj je izbjeći cjelodnevni boravak u online okruženju kako učenika, tako i učitelja.

Izvannastavne aktivnosti, dodatna i dopunska nastava se ne održavaju.

Tatjana Bakarić, ravnateljica

objavio: Sergej Pavlek   datum: 18. 3. 2020.