Škola za život: Likovna kultura, 5. r

Avanturistički park

Zabavni ili avanturistički park, nalik Gardalandu, bio je online zadatak iz likovne kulture za učenike 5. razreda po programu Škole za život i metodske jedinice Oblikovanje prostora/Konstruktivni elementi u arhitekturi. Likovna tehnika nije tradicionalna, već sve ono što učenici nađu u kući i što im je na dohvat ruke. Tako su igračke, kocke, Lego kocke, tetrapak kutije, plastične šalice, slamke, konci, role, štipaljke itd. gradili šareni svijet nalik luna parku u zadatcima naših petaša. Podloge su osim papira i kartona mogle biti stol i pod. Također se i pozadina promijenila, pa umjesto unutrašnjosti škole na fotografijama vidimo dijelove naših kuća i stanova.  Za sada donosimo tek neke od radova koji su počeli pristizati, a u njima su se istaknule Paula Pavun, 5. c. i Veronika Bunjevac, 5. b.

Paula Pavun, 5. c: Avanturistički park, Likovni online

objavio: Kristina Rajković   datum: 20. 4. 2020.