OBAVIJEST O ORGANIZACIJI NASTAVE OD 16.12. DO 23.12. 2020. GODINE

- NASTAVA NA DALJINU

Na osnovu Odluke Župana Zagrebačke županije  o organizaciji nastave za osnovne škole na području Zagrebačke županije kojima je osnivač Zagrebačka županija, sve škole su dužne organizirati nastavu na daljinu od 16.12. do 23.12.2020.  godine.
-        Odluka je u privitku.

Nastava će se realizirati u realnom vremenu i rasporedu sati.
Molim sve učenike da slijede  upute učitelja i redovito prate nastavu.
Obveze učenika  tijekom nastave na daljinu ( model C):
-        učenici su obvezni  prisustvovati nastavi, učitelji bilježe  prisustvo  na uobičajen način
-        ako je učenik spriječen prisustvovati nastavi, upisuje se izostanak koji roditelji opravdavaju  razredniku/ učiteljici
-        učenici su obvezni  unutar dogovorenog roka, a u skladu s rasporedom slati zadaće
-        komunikacija  između učitelja i učenika  odvija  se  isključivo  tijekom radnog  tjedna  (ne vikendom)

Tatjana Bakarić, ravnateljica

objavio: Sergej Pavlek   datum: 14. 12. 2020.