ZIMSKI ODMOR UČENIKA

TRAJANJE ZIMSKOG ODMORA ZA UČENIKE

Ministarstvo znanosti i obrazovanja donijelo je Odluku o izmjeni Odluke o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola za školsku godinu 2020./2021.

NN br. 136/2020.

prema kojoj:

• zimski odmor za učenike započinje 24. prosinca  2020. godine, a završava 15.siječnja 2021. godine.

Nastava počinje 18. siječnja po B rasporedu rada ( razredna nastava ide u jutarnju, a predmetna u popodnevnu smjenu).

• Nema drugog dijela zimskog odmora za učenike  u veljači.
  • Obavijest mogućoj  promjeni  modela rada na početku drugog obrazovnog razdoblja dobit ćete na vrijeme.

Tatjana Bakarić, ravnateljica

objavio: Sergej Pavlek   datum: 23. 12. 2020.