OBAVIJEST O POČETKU NASTAVE U DRUGOM OBRAZOVNOM RAZDOBLJU

Poštovani roditelji i dragi učenici,

nadam se da će nam 2021. godina  svima donijeti više zdravlja, sreće i mira  i da ćemo se vratiti uobičajenom životu s manje stresa.

Obavještavam vas  da je našu školu pregledao statičar i da je sigurna za boravak i rad učenika i djelatnika.

DRUGO  OBRAZOVNO RAZDOBLJE POČINJE 18. SIJEČNJA 2021. GODINE.

S ciljem  suzbijanja širenja virusa  i prevencije zdravlja naših učenika , zaposlenika i njihovih obitelji, u razdoblju od   18.siječnja do 29.siječnja  2021. godine,  nastava  će se za sve učenike predmetne nastave (od 5.do 8. razreda) u osnovnim školama kojima je osnivač Zagrebačka županija održavati prema Modelu C  ( nastava na daljinu).

Za učenike nižih razreda i učenika koji  idu u posebni odgojno-obrazovni odjel,  od 18. siječnja 2021. nastava  se odvija u školi u uobičajenom vremenu  jutarnje smjene prema redovitom rasporedu. Produženi boravak  nastavlja s uobičajenim aktivnostima i radom.

U  slučaju bilo kakvih promjena bit ćete na vrijeme obaviješteni  putem naše web stranice.

Tatjana Bakarić, ravnateljica

objavio: Sergej Pavlek   datum: 14. 1. 2021.