63. Natjecanje mladih tehničara Zagrebačke županije

Filip Brcko četvrti u modelarstvu

Ove godine 63. Natjecanje mladih tehničara Zagrebačke županije održano je u našoj školi. Mladi tehničari osnovnih škola natjecali su se u 11 kategorija. To su: maketarstvo i modelarstvo, strojarske konstrukcije, graditeljstvo, elektrotehnika, robotika, fotografija, modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina, elektronika, automatika i robotsko spašavanje žrtve.

Našu školu predstavljalo je dvoje učenika na natjecanju u kategoriji modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina. To su Filip Brcko( 8.b) koji je zauzeo 4. mjesto i Lorena Gaćar (6.b) 8. mjesto. Od ostalih škola najviše prvoplasiranih imaju škole iz Velike Gorice, Jastrebarskog i Jakovlja. Naši učenici natjecali su se pod vodstvom mentora Sergeja Pavleka koji je bio i u povjerenstvu natjecanja kao i učiteljice Sanela Bošnjak i Vlasta Tolić. Natjecanje je pratio prigodni plakat.

objavio: Sergej Pavlek   datum: 5. 3. 2021.