ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE

Prema objedinjenim rezultatima sa školskih natjecanja iz geografije naš učenik Hrvoje Pastuović iz 8.a pozvan je na županijsko natjecanje iz geografije.

Radi epidemiološke situacije, županijsko natjecanje iz biologije održano je online, u našoj školi, 25.3.2021. po jasno određenim uputama i pravovremenom slanju mailom skeniranih lista za odgovore.

Nakon što je županijsko  stručno povjerenstvo   vrednovalo liste za odgovore učenika, na ljestvici poretka Hrvoje je postigao izvrsno 2.njesto.

Čestitamo na trudu, volji i  postignuću učeniku Hrvoju i njegovom učitelju Robertu Vrbaniću.

Podaci: Vesna Vučić, pedagoginja

objavio: Sergej Pavlek   datum: 31. 3. 2021.