ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE

Prema objedinjenim rezultatima sa školskih natjecanja iz matematike naše učenice 4.b razreda Klara Tomić Babić i Erika Bunjevac, te učenici  Stela Sandukčić, 7.b i Jan Bijader, 7.c pozvani su  na županijsko natjecanje iz matematike.

Radi epidemiološke situacije, županijsko natjecanje iz matematike održano je online, u našoj školi, 29.3.2021. po jasno određenim uputama i pravovremenom slanju mailom skeniranih radova učenika.

Nakon što je županijsko  stručno povjerenstvo   vrednovalo riješene zadatke, na ljestvici poretka 4. razreda Klara je postigla odlično 3.mjesto a Erika 12.mjesto.

Na ljestvici poretka 7.razreda Stela i Jan su postigli rezultate koji jednako zavrjeđuju pohvalu za sudjelovanje.

Čestitamo na trudu, volji i  postignuću učenicima te učiteljici 4.b razreda Nataši  Šimunac i učitelju mentoru  Miljenku Petračiću.

Podaci: Vesna Vučić, pedagoginja

objavio: Sergej Pavlek   datum: 31. 3. 2021.