UDŽBENICI I DRUGI OBRAZOVNI MATERIJALI

U školskoj godini 2021./2021. za pojedine nastavne predmete koristiti će se rabljeni udžbenici, novonaručeni udžbenici za sve obvezne i izborne nastavne predmete financiraju se iz državnog proračuna i nabavljaju se preko škole.

Druge obrazovne materijale (radne bilježnice, mape, itd) financira Općina Kloštar Ivanić i nabavljaju se preko škole.

Zadatke za vrednovanje učeničkih postignuća (ispiti) financirati će roditelji, a naručivati će se i kupovati isključivo preko škole.

U prilogu je popis drugih obrazovnih materijala.

Tatjana Bakarić, ravnateljica

Priloženi dokumenti:
DRUGI_OBRAZOVNI_MATERIJALI.docx (26.29 KB)

objavio: Sergej Pavlek   datum: 16. 7. 2021.