1 dan nastave u šk. god. 2021./2022.

Poštovani roditelji i dragi učenici,

u ponedjeljak 6.rujna 2021. godine počinje nova nastavna godina.

Molimo učenike da poštuju natpise na ulaznim vratima ( prema epidemiološkim uputama i dalje ulazimo i izlazimo na tri ulaza).

RASPORED ULAZA U ŠKOLSKU ZGRADU:

A- NOVI DIO ŠKOLE- GLAVNI  ULAZ (OD  DVORIŠTA):

• 2.abc, 3.abc
  • 6.abc, 7.abc

B- NOVI DIO ŠKOLE ( ULAZ OD ŠKOLSKE ULICE):

• 4.abc
  • 5.abc

C- STARI DIO ŠKOLE:

•  1.abc
  •  8.abc

ORGANIZACIJA PRVOG NASTAVNOG DANA

UČENICI OD 5.DO 8. RAZREDA

•  nastava počinje uobičajeno u 7.30 / školski autobusi kreću s polaznih stanica u 6.40 sati.

UČENICI OD 2.DO 4. RAZREDA

• nastava počinje u 11.00 / školski autobusi kreću s polaznih stanica u 10.15 h.

PRVI DAN NASTAVE UČENICI TREBAJU PONIJETI ŠKOLSKU TORBU, PAPUČE, PERNICU I INFORMATIVKU.

UČENICI PRVIH RAZREDA

• Prvašići dolaze  u pratnji jednog roditelja u 12.00 sati ( ostaju do 13.30) pred stari ulaz škole gdje će biti prijem i učiteljice će prozvati svoje učenike.
  • U školu trebaju ponijeti školsku torbu, papuče  i pernicu.

*Molim roditelje da ne dolaze u pratnji učenika ako imaju simptome zarazne bolesti (povišena tjelesna temperatura, kašalj, teškoće u disanju, poremećaj osjeta njuha i okusa, grlobolja, proljev i povraćanje), ako im je izrečena samoizolacija ili ako imaju saznanja da su zaraženi koronavirusom. Ukoliko učenik pokazuje simptome, isto tako ne dolazi u školu.

Prvi tjedan  će biti organizirana prehrana  samo za prvašiće.

PREHRANA ZA SVE UČENIKE POČINJE 13.RUJNA 2021.

PRODUŽENI BORAVAK ĆE BITI ORGANIZIRAN ZA UČENIKE 1. I 2. RAZREDA OD 13. RUJNA 2021.

*Sve informacije o radu u prvom tjednu nastave, učenici će dobiti od razrednika.

Srdačan pozdrav!

Tatjana Bakarić, ravnateljica

objavio: Sergej Pavlek   datum: 2. 9. 2021.