Boje mira 2021.

Naši učenici izlažu na svjetskom projektu

Međunarodni projekt Boje mira 2021. otvoren je sredinom kolovoza u Sant’Anni kod Stazzeme (Toscana – Italija). Od rujna izložba je još gostovala u Colosseumu u Rimu, a trenutno se nalazi u Dubaiju. Likovnim radovima zastupljeni su naši učenici razredne i predmetne nastave. To su učenici: Ena Zubatović, 2.b, Anja Svečak, Karla Novaković i Vita Jakopčević, 6.a te Ella Buković i Lana Kunek, 6.c. Projekt je prikazan i na nacionalnoj talijanskoj televiziji RAI, a prenijeli su ga i drugi svjetski mediji. Radovi naše škole nastali su na nastavi likovne kulture i likovne grupe, a mentorice učenicima su učiteljice Natalija Zovkić Božić i Vlasta Tolić. Prilog možete pogledati na:

Un messaggio di pace da Sant'Anna a Tokyo - NoiTV

Vlasta Tolić

objavio: Sergej Pavlek   datum: 16. 11. 2021.