Bookmark Exchange Project

4.c razred u suradnji sa školskom knjižničarkom uključio se u Bookmark Exchange Project. Ovo je projekt baziran na razmjeni knjižnih straničnika među školama partnerima a organizira ga svake godine International School Library Month.Ovogodišnja tema za izradu straničnika bile su "Bajke i narodne priče diljem svijeta". ISLM odabire škole partnere, pa smo tako na adresu škole dobili straničnike iz grada Kuybysheva u Rusiji, iz Novosibirske oblasti. U Kuybyshev smo poslali naše straničnike.

Straničnici iz Kuybysheva

objavio: Suzana Lacković   datum: 9. 12. 2021.