OBAVIJEST ZA UČENIKE I RODITELJE

Dragi učenici i poštovani roditelji,

četvrtak, 23. prosinca 2021. godine zadnji je dan prvog obrazovnog razdoblja u ovoj nastavnoj godini.

• ZIMSKI ODMOR ZA UČENIKE TRAJE OD PETKA 24.12.2021. DO PETKA 7. SIJEČNJA 2022. GODINE.
  • Redovna nastava počinje u ponedjeljak 10. 1. 2022. godine.

JUTARNJA SMJENA- predmetna nastava

POPODNEVNA SMJENA- razredna nastava

VAŽNO!

U tijeku je operativna akcija PP Ivanić Grad  „Mir i dobro“ s kojom su vas upoznali vaši razrednici.

Prvenstveno je usmjerena na povećanje razine sigurnosti za građane i imovinu posebice (uz sve ostalo) sprječavanje zlouporabe pirotehničkih sredstava

• Podsjećamo kako je strogo zabranjeno korištenje pirotehnike u blizini škole i u školi.
  • Sve koji se ne budu pridržavali toga dužni smo prijaviti  nadležnoj Policijskoj postaji te će snositi posljedice.

U ime svih djelatnika Škole želimo  vam miran i radostan Božić  te sretnu i uspješnu 2022. godinu.

Tatjana Bakarić, ravnateljica

objavio: Sergej Pavlek   datum: 22. 12. 2021.