Dragi učenici i roditelji,

iza nas  je još jedna nastavna godina.

Podsjećam vas da do 1. srpnja 2022. trebaju biti podmirena sva dugovanja prema školi (uplaćena školska kuhinja, vraćene knjige u školsku knjižnicu,  udžbenici koji još nisu vraćeni i vraćeni svi tableti s punjačima).

DOPUNSKI NASTAVNI RAD:

• Dopunski nastavni rad za učenike koji su negativno ocijenjeni iz jednog ili dva nastavna predmeta  i trajat će  od 24.lipnja do 4. srpnja 2022. godine prema  rasporedu  (dokument rasporeda je u privitku):

RODITELJSKI SASTANAK ZA RODITELJE BUDUĆIH PRVAŠIĆA:

-      28. lipnja 2022. godine u 18.00

PODJELA SVJEDODŽBI:

-      1. srpnja 2022. je podjela svjedodžbi za učenika  3.a i 3.c

-      podjela svjedodžbi za učenike od 5. do 8. razreda bit će u 5. srpnja 2022.  s početkom u 8 sati

-       podjela svjedodžbi za učenike od 1. do 4. razreda bit će u petak 5. srpnja 2022. s početkom u 9 sati.

·        NAPOMENA: neće biti organiziranog prijevoza

UPISI U SREDNJU ŠKOLU :

-      Potpisivanje prijavnica za srednju školu  bit će četvertak 7. srpnja 2022.  u vremenu od 12.00  do 14.00 sati, (u slučaju nemogućnosti dolaska roditelja  7. srpnja povjerenstvo će zaprimati prijavnice i petak 8. srpnja od 8.00 do 10.00) molimo da dođu  svi osmaši i njihovi roditelji kako bi potpisali iste.

-      Za sve moguće nejasnoće vezna za upise, slobodno se obratite  razrednicima i  članovima Povjerenstva za upise učenika u srednje škole.

DRUGI OBRAZOVNI MATERIJALI:

DRUGI OBRAZOVNI MATERIJALI:

• Popis drugih obrazovnih materijala koje financiraju roditelji  bit će objavljen na web stranici škole najkasnije do 15. srpnja 2022. godine.

Još jednom  svima zahvaljujem na dobroj suradnji tijekom ove nastavne godine i želim  vam zdrave i vesele ljetne praznike i da  odmorni krenemo u novu nastavnu godinu 2022./2023. koja počinje 5. rujna 2022.

Tatjana Bakarić, ravnateljica

Priloženi dokumenti:
RASPORED_DOPUNSKI_RAD.docx (15.23 KB)

objavio: Sergej Pavlek   datum: 29. 6. 2022.