Izlet učenika sedmih razreda u NP Plitvička jezera

U ponedjeljak, 2. 10. ove godine, učenici sedmih razreda bili su na jednodnevnom izletu na Plitvičkim jezerima. U njihovoj pratnji su bili razrednici Sergej Pavlek, Tihana Mateljan, Ivana Jurić i Martina Vrbanić, učiteljica matematike. Učenici su s uzbuđenjem dočekali autobus u ranojutarnjim satima i krenuli na put. Po polasku na odredište uputili su se u obilazak Donjih i Gornjih jezera. Vožnjom brodom došli smo do mjesta za odmor, gdje su učenici imali slobodno vrijeme za istraživanje.Nakon odmora smo se uputili prema dobro poznatom Velikom slapu. Cijelim putem nas je pratilo sunce te pravo jesensko vrijeme. Kako nam je bilo, pogledajte u galeriji.

Ivana Jurić

objavio: Ivana Jurić   datum: 10. 10. 2023.