Županijsko natjecanje iz informatike

U našoj školi održano je školsko natjecanje iz informatike 19. siječnja 2024. Natjecanju su pristupili učenici petih razreda: Nikola Tomić Babić, Šimun Havliček, Jakov Karadža, Edin Jusić te učenici osmih razreda: Tena Vodal, Anja Svečak, Vita Jakopčević, Lana Ivanković, Kristijan Galinec i Fran Antonio Fran. Svi učenici su ostvarili vrlo dobar rezultat, a na županijsku razinu pozvani su bili Nikola Tomić Babić (5.a) i Kristijan Galinec (8.c).

Županijsko natjecanje održano je 1. ožujka u OŠ „Stjepan Radić“ u Božjakovini. Naši učenici su, uz mentorstvo učiteljice informatike Ivane Jurić, ostvarili odličan rezultat. Nikola Tomić Babić osvojio je 2. mjesto u županiji, a Kristijan Galinec 3. mjesto!

Iskrene čestitke učenicima!

Ivana Jurić, učiteljica informatike

objavio: Ivana Jurić   datum: 4. 3. 2024.