OBAVIJEST O NABAVI UDŽBENIKA

Popis udžbenika koji financira općina Kloštar Ivanić temeljem

Odluke o nabavi udžbenika za učenike OŠ braće Radića (s područja Općine Kloštar Ivanić).

Ovom odlukom općina financira isključivo udžbenike iz obveznih predmeta od 1. do 8. razreda.

Izborni predmeti u OŠ braće Radića su vjeronauk (od 1. do 8. razreda), njemački jezik (od 4. do 8. razreda) i informatika (od 5. do 8. razreda) za  koje udžbenike i radne bilježnice financiraju roditelji.

Općina Kloštar Ivanić ne financira geografski atlas u 5. razredu, kao ni likovne mape od 1. do 8. razreda.

Udžbenici će učenike dočekati u školi te će ih  učenici krajem nastavne godine vratiti u školu kako bi bile na raspolaganju za iduće generacije učenika.

Sve ostale pojedinosti oko financiranja, raspodjele i daljnje upotrebe udžbenika regulirat  će  se posebnom odlukom načelnika. Popis udžbenika nalazi se u priloženim dokumentima (opširnije).

Priloženi dokumenti:
1_razred.xlsx (10.87 KB)
2_razred.xlsx (9.60 KB)
3_razred.xlsx (9.61 KB)
4_razred.xlsx (9.69 KB)
5_razred.xlsx (10.58 KB)
6_razred.xlsx (10.58 KB)
7_razred.xlsx (11.77 KB)
8_razred.xlsx (11.75 KB)

objavio: Sergej Pavlek   datum: 18. 7. 2014.