NAGRADA LUKI ŽERJAVU!

NA NATJEČAJNOJ IZLOŽBI „SV. MIHOVIL UBIJA ZMAJA“

NAGRADA LUKI ŽERJAVU

Na nagradnom natječaju što ga već tradicionalno organizira Knjižnica Jurja Šižgorića u Šibeniku, naš učenik Luka Žerjav, 6.c, dobio je nagradu za likovni rad. Učenici su na nastavi likovne kulture i na likovnoj grupi, čiji je član i Luka Žerjav, a pod vodstvom učiteljice Vlaste Tolić, crtali i slikali na temu „Sv. Mihovil ubija zmaja“, a upravo je sv. Mihovil nebeski zaštitnik Šibenika. U povodu vjerskog blagdana i Dana grada Šibenika u Knjižnici Jurja Šižgorića otvorena je i prigodna izložba učeničkih radova osnovnih škola iz cijele Hrvatske. Slika flomasterom našega Luke zauzela je značajno mjesto i za nju je nagrađen. Bravo, Luka, samo tako nastavi. Pa, kako si izvrstan u likovnoj kulturi, tako budi i u svim ostalim predmetima.

Učiteljsko vijeće

objavio: Kristina Rajković   datum: 30. 9. 2015.