KUD Obreška prvak države u izvornom folkloru!

KUD Obreška iz Kloštar Ivanića osvojio je prvo mjesto na Susretu hrvatskih folklornih izvornih skupina, Koprivnica 2015. u kategoriji izvornog folklora koji se održao u subotu, 24. 10. 2015. U folklornoj skupini KUD-a Obreška sudjelovale su i dvije učenice naše škole, Milana Filipović i Adriana Novaković, 8.a.

FOTO-GALERIJA!

„ Veliki je to uspjeh svih nas koji plešemo, pjevamo ili sviramo u KUD-u Obreška,  ali i naših obitelji koje su nam velika podrška u radu. Veliki je to uspjeh za naše selo Obrešku, kao i Općinu Kloštar Ivanić. Stručni žiri prepoznao je naš rad, trud i zalaganje, ali najviše srce koje je glavni pokretač svega. Čestitam svima od najmlađih do  najstarijih i ovo neka nam bude poticaj za daljnji rad - rekla je predsjednica  Kud-a Obreška, Mirjana Kranjčina.
    Pokrovitelj natjecanja KUD-a Obreška je Općina Kloštar Ivanić. Događaj je ovjekovječio fotografijama Zdenko Vanjek. Voditeljica KUD-a Obreška je Valentina Šepak- Molnar.

objavio: Kristina Rajković   datum: 3. 11. 2015.