Maškare u Kloštru!

Učenici prvih i drugih razreda priključili su se mjesnoj maskiranoj povorci 09.02.2016.
Karneval u Kloštar Ivaniću organizirao je Dječji vrtić "PROLJEĆE" i Općina Kloštar Ivanić.
Bilo je jako lijepo na trenutak postati: LEGO kocka, lavić, stonoga, pčelica, bumbar, kralj, kraljica, kauboj, vještica ili zombi, a još slađe pojesti krafnu, popiti čaj, diviti se likovnim radovima i sretno primiti zasluženu nagradu. Svaka je maskirana grupa dobila na poklon knjigu, koju će priložiti u razredni kutić čitanja i uvijek se rado sjećati dječjeg fašnika u našem Kloštru.

FOTO-GALERIJA!

objavio: Kristina Rajković   datum: 10. 2. 2016.