Međužupanijsko natjecanje podmlatka i mladeži Crvenog križa

U subotu, 16. travnja 2016. u OŠ Rugvica održano je međužupanijsko natjecanje podmlatka i mladeži Crvenog križa. Na natjecanju su sudjelovale 7 ekipa podmlatka i 6 ekipa mladeži Crvenog križa iz Sisačko moslavačke i Zagrebačke županije.

Ekipa podmlatka naše škole ispred Gradskog društva Crvenog križa Ivanić Grad u sastavu učenica  Valerija Bradić, Milana Filipović, Adriana Novaković i Petra Domitović, sve  iz 8.a te Ela Šepec i  Anja Slunjski iz 7.b na natjecanju su znanjem i vještinama iz poznavanja prve pomoći postigle prvo mjesto.

Učenice su za natjecanje pripremale učiteljica Martina Sraka i volonterka Crvenog križa Marija Hegol.

Postignutim rezultatom naše učenice ostvarile su pravo sudjelovanja na državnom natjecanju koje će se održati u Kninu u svibnju ove godine.

Uz čestitke učenicama i mentoricama na postignutim odličnim rezultatima želimo puno sreće i znanja na državnom natjecanju.

Ravnateljica:

Tatjana Bakarić

objavio: Sergej Pavlek   datum: 25. 4. 2016.