Izlet u Zagreb - posjet Botaničkom vrtu i HNK

9.05.2017. šezdesetak učenika predmetne nastave, u organizaciji učiteljice glazbenog odgoja Danice Pergar, posjetilo je Zagreb. Najprije su obišli Botanički vrt, zelenu oazu u samom centru Zagreba, gdje su uživali u razgledavanju cvjetnih nasada, egzotičnog bilja i stabala. Ručak je bio u McDonaldsu. U 13:00 sati za učenike osnovnih škola u Hrvatskom narodnom kazalištu organizirana je baletna predstava Petar Pan. Izvrsna scenografija, koreografija, ali i cjelokupna izvedba oduševili su učenike, od kojih je nekima ovo bio prvi posjet nacionalnoj kazališnoj kući, ali i baletnoj predstavi.U svakom slučaju, prekrasan izlet.

Više fotografija pogledajte u fotogaleriji

objavio: Suzana Lacković   datum: 10. 5. 2017.