Ljetnice kraj škole

Pred kraj školske godine odlučili smo dodatno urediti učenici cvjetne nasade ispred škole. Kako bi sadnja bila uspješnija, usitnjavanje zemlje je osigurao gosp. Mislav Lukša.  Pet stotina cvjetnica salvija, begonija i kadifa školi je osigurala Općina Kloštar Ivanić. O tome kako će se sadnice rasporediti pri sadnji, crtežom se pobrinula  gđa Ivančica, teta spremačica u školi. Sadnju su odradili zadrugari četvrtih i petih razreda s pedagoginjom.  Zahvaljujemo svima koji su nam pomogli u uređenju školskog okoliša i time uljepšali prilaz školi iz Školske ulice.

Fotogalerija:

objavio: Sergej Pavlek   datum: 17. 5. 2017.