PRVI DAN ŠKOLE - PRVAŠIĆI

U ponedjeljak, 4.rujna 2017.,  prvog dan nastavne godine u 12 sati svečano su dočekani učenici prvog razreda. Svečani doček započeo je pljeskom učenika drugog razreda koji su prvašiće dočekali u školskoj sportskoj dvorani.

Uz pozdrav dobrodošlice ravnateljice škole, Tatjane Bakarić, uslijedio je svečani program. U programu su nastupili učenik Luka Mandić iz 4.b s lutkarskim monologom, raspjevani zbor učenika drugog razreda te učenice 7.c, Marija Kelin i Gabrijela Baštijan u vrlo zanimljiivom scenskom nastupu.

Riječi dobrodošlice prvašićima uputio je i gospodin Krešimir Bunjevac ispred Općine Kloštar Ivanić. Općina Kloštar Ivanić i ove godine pripremila je prvašićima prigodne poklone za početak školovanja, majice i slikovnicu. Po razrednim odjelima prvašiće je prozvala pedagoginja Vesna Vučić. Uslijedilo je fotografiranje u bojama poklona te odlazak s učiteljicama u učionice.

Ove školske godine u prvi razred upisano je ukupno 55 učenika, 27 dječaka i 28 djevojčica, raspoređenih  u tri razredna odjela. Razredne učiteljice prvih razreda su učiteljica Snježana Balaban (1.a), učiteljica Jelena Mesarić (1.b) i učiteljica Sanela Kezerić (1.c).

Želimo im vesele i uspješne školske dane!

Vesna Vučić, prof.

objavio: Sergej Pavlek   datum: 8. 9. 2017.