Radionice Centra za edukaciju, savjetovanje i humanitarno djelovanje Krugovi

U okviru preventivnog djelovanja škole, a vezano za prevenciju nasilja među djecom održane su radionice u trećim razredima naše škole.Radionice su održale stručne djelatnice Centra za edukaciju, savjetoavnje i humanitarno djelovanje Krugovi uz nazočnost razrednih učiteljica i pedagoginje u petak, 22.09.2017.

foto-galerija

Cilj radionice je podučavanje djece o vlastitoj moći i reakciji na nasilje, asertivnoj komunikaciji i ja-ti prenošenju porukama te zauzimanju stava za očuvanje vlastite sigurnosti i sigurnosti drugih.

Učenici su vrlo aktivno i konstruktivno kroz razgovor, igranje uloga i crtanje sudjelovali na radionicama. Učenicima je podijeljen letak s podsjetnikom kako zaštitti svoja prava i prava drugiih.

V.Vučić, pedagoginja

objavio: Suzana Lacković   datum: 25. 9. 2017.