Božićno-novogodišnja priredba

SLAVLJE UZ PJESMU I PLES

Veselo i raspjevano bilo je zadnjeg dana prvog polugodišta prošle kalendarske godine. U petak, 22. 12. 2107. u sportskoj dvorani škole održana je božićno-novogodišnja priredba učenika naše škole u kojoj su sudjelovali svi članovi scenskih izvannastavnih skupina koje su za nastup pripremale njihove učiteljice. Nastupili su: zborovi, folklor, ritmička, dramska i recitatorska grupa, a za scenu se pobrinuo vizualni identitet škole. Pozornica je bila ukrašena motivima jaslica, bora s pahuljicama i djedom Božićnjakom na saonicama. Bilo je to slavlje uz pjesmu i ples, a na sceni smo mogli vidjeti razdragana lica naših učenika koji su izvodili program. Priredbu je vodila učenica Petra Ivanković, 7.c . Predstavi su nazočili uz učenike i roditelje i svi zaposlenici škole. Ravnateljica Tatjana Bakarić pozdravila je prigodnim riječima svečani skup i zaželjela svima sretan Božić i Novu godinu. Bio je to uvod u blagdansko raspoloženje i zimske praznike koji su potrajali do 15. siječnja.

Fotogalerija:

objavio: Sergej Pavlek   datum: 16. 1. 2018.