U narodnoj nošnji iza stakla

Postavili smo četiri foto – panoa odjevena u narodnu nošnju iza stakla u hodnicima škole. Radi se o parovima cura i dečkiju nižeg i višeg uzrasta, a namijenjeni su učenicima razredne i predmetne nastave, kao i svima onima koji visinom odgovaraju figurama na panou. Narodne nošnje su umjetnički preinačene postojeće nošnje s crveno – bijelim motivima moslavačkog kraja. Foto – panoi nastali su na izvanškolskim aktivnostima, na grupi vizualni identitet. Stanite i vi iza stakla s panoom i vidite kako vam stoji etno odjeća.

objavio: Sergej Pavlek   datum: 27. 2. 2018.