PROJEKT „ŠKOLSKI PLESNI VIRTUALNI SHOW“

NAJBOLJA PLESNA GRUPA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Čestitamo učiteljici Tihani Češković i učenicama naše škole na izvrsnom uspjehu na sudjelovanju  u projektu „Školski plesni virtualni show“ u organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza.

Prema ocjeni stručnog žirija koji je birao tri najbolje škole u kategoriji „Najbolja plesna grupa“ – predstavnice naše škole su jedne od te tri najbolje grupe.

Postignuti uspjeh omogućio je našim  učenicama i učiteljici  sudjelovanje na Završnici Državnog prvenstva koje se održava u Poreču od 22. do 24. travnja 2018. godine.

U projektu su  sudjelovale 74 plesne grupe.

Plesnu točku pogledajte ovdje.

Izvor: OŠ braće Radića

objavio: Administrator   datum: 12. 4. 2018.