Pobjeda u Fotolovcu!

U subotu, 20.10. članovi izvannastavne aktivnosti - Foto grupe, sudjelovali su na natjecanju Fotolovac u Ivanić-Gradu, povodom Bučijade.

U 14:00 okupili smo se ispred OŠ Đure Deželića kako bi nam voditeljica objasnila natjecanje i dala temu za fotografiranje. Cilj nam je bio da uslikamo što bolju sliku koja će se plasirati na prvo, drugo ili treće mjesto. Predpostavljate da su nam tema bile buče.

Krenuli smo kroz park u kojem je bila postavljena izložba instalacija od buča.

Zatim smo obišli centar, tržnicu i ulice koje su bile ukrašene bučama. Usput smo se družili i zabavljali.

Odmah sljedeći dan se proglašeni su pobjednici, na pozornici u centru grada te su im uručene nagrade i priznanja.

1. mjesto: Tara Brković, 6.c

Pobjednička fotografija

3. mjesto također je osvojila učenica naše škole, Lana Starčević

3. mjesto: Lana Starčević, 6.c

Meni je bilo baš lijepo jer smo se natjecali protiv učenika srednje škole.

Matej Doknjaš, 6.c

objavio: Administrator   datum: 22. 10. 2018.