Srcem se više daje!

U našoj školi je održana humanitarna akcija pod nazivom „Srcem se više daje“ za potrebe Caritasa Sisačke biskupije. U korizmenom vremenu smo prikupljali namjernice (riža, šećer, ulje, sol, brašno, grah, različite konzerve i druge namjernice) za najsiromašnije ljude u našoj biskupiji. Ovakvim plemenitim akcijama odgajamo mlade za solidarnost s onima koji nemaju ono najpotrebnije i koji su na rubu našeg društva. Djeca i roditelji su rado sudjelovali u ovom lijepom činu koji je znak zrelog čovjeka, jer je spreman pomoći drugom čovjeku. U utorak 9. travnja, djelatnici Caritasa iz Siska su došli u našu školu i odvezli prikupljene namjernice i zahvalili na istome, jer smo pomogli nahraniti nekoliko gladnih ljudi.

Hvala svim roditeljima i djeci koji su bili dio ovog velikog i humanitarnog čina dobrote i plemenitosti!

sestra Vesna

objavio: Kristina Rajković   datum: 11. 4. 2019.