Zagreb: Muzej Mimara, Tradicija i suvremenost

Tena Dianić, 5.a

Naši radovi životinja na državnoj izložbi

Na državnoj natječajnoj izložbi “Tradicija i suvremenost”, bit će izloženi radovi troje učenika naše škole. To su:

- Tena Dianić, 5. a

- Luka Martić, 5. c

- Ema Ivanić, 5. c

Izložba će biti otvorena 25. svibnja u Muzeju Mimara u Zagrebu. Tema ovogodišnjeg natječaja i izložbe je Nacionalni parkovi i biološka raznolikost Republike Hrvatske. Na izložbi će biti predstavljeno oko 400 radova učenika iz cijele Hrvatske, među kojima su oni nagrađeni i pohvaljeni. Svi razredi predmetne nastave u našoj školi bili su uključeni u projekt na nastavi likovne kulture stvarajući slike i skulpture na temu životinja. Na natječaj je poslano oko 40 radova.

objavio: Kristina Rajković   datum: 7. 5. 2019.