OBAVIJEST O ŠTRAJKU

Poštovani roditelji,

sindikalni povjerenici OŠ braće Radića najavili su da će djelatnici naše škole, u ponedjeljak 14.10.2019. godine stupiti u cirkularni štrajk prosvjetnih djelatnika.

Dežurstva učitelja odvijat će se  od  8.00 do 13.00 sati,

• u slučaju potrebe, dio učitelja spreman je dežurati do 17.00 u produženom boravku (ako  roditelji nemaju kamo s djecom/ neće biti organiziran prijevoz za odvoz, molimo za razumijevanje).

Školski autobusi  će voziti prema rasporedu prve smjene.

Toga dana neće biti redovne nastave, svi učenici koji dođu u školu i produženi boravak bit će zbrinuti uz odgojne sadržaje.

Molim vas da pratite medije i web stranicu naše škole, u slučaju da dođe do kakvih promjena.

Hvala vam na razumijevanju.

U Kloštar Ivaniću 11. listopada 2019. godine

Kontak osoba: Tatjana Bakarić 01/ 2829 295

mail: ured@os-brace-radica-klostarivaniv.skole.hr

Tatjana Bakarić, ravnateljica

objavio: Sergej Pavlek   datum: 11. 10. 2019.