ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ HRVATSKOG JEZIKA

Prema objedinjenim rezultatima sa školskih natjecanja  iz hrvatskog jezika, naša učenica Jana Bočkaj, 8.b pozvana je na županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika.

Županijsko natjecanje iz  hrvatskog jezika održano je u OŠ Pokupsko, 10. 3. 2021. Nakon što je stručno povjerenstvo pregledalo ii vrednovalo sve ispite, prema rezultatima naša Jana Bočkaj je postigla odlično 1.mjesto.

Čestitamo na trudu, volji i  izvrsnom postignuću učenici Jani  i njenoj učiteljici Jasmini Mandić.

Podaci: Vesna Vučić, pedagoginja

objavio: Sergej Pavlek   datum: 31. 3. 2021.