1. kolo Atom lige

Naša škola po prvi puta sudjeluje u ekipnom natjecanju pod nazivom Atom liga. To je ekipno natjecanje učenika osnovnih i srednjih škola u znanju matematike, fizike i kemije. Održano je 10.11.2021., a sudjelovalo je 195 ekipa iz 87 osnovnih škola. Naše tri ekipe osmaša ostvarile su poprilično dobre rezultate te nastavljaju skupljati bodove u drugom kolu koje će se održati u travnju 2022. Bodovi osvojeni u oba kola zbrajaju se i na kraju proglašavaju i nagrađuju pobjednici lige po kategorijama. Za dobar rezultat i znanje naših učenika zaslužni su učitelji Miljenko Petračić, Stipe Šarić i Marina Cimaš.

1.ekipa: Angelo Petek, Stela Sandukčić i Luka Mandić ( 8.b) osvojili su 150 bodova ( M:44, F: 78, K: 28)

2. ekipa: Lara Bičanić, Nika Pajur i Jan Bijader ( 8.c) osvojili su 162 bodova ( M: 36, F: 60, K: 66)

3. ekipa: Danijel Vrbić, Josip Dolić, Antonio Rašić (8.b) osvojili su 148 bodova (M: 78, F: 48, K: 22)

Čestitke pobjedničkoj ekipi naše Škole!

Izvor podataka: Marina Cimaš, učiteljica kemije i biologije

Foto galerija:

objavio: Ivana Jurić   datum: 11. 11. 2021.