66. NATJECANJE MLADIH TEHNIČARA

Županijsko natjecanje mladih tehničara

20. ožujka 2024. održano je 66. natjecanje mladih tehničara u OŠ Eugena Kumičića u Velikoj Gorici. Nakon školskog natjecanja plasirali su se učenici Tomislav Pavišić učenik 7.b razreda, u kategoriji modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina i Gašpar Đura, učenik 7.b razreda u kategoriji obrada materijala. Naši učenici u mentorstvu učitelja Sergeja Pavleka postigli su odlične rezultate. Učenik Gašpar Đura zauzeo je 10. mjesto u kategoriji, a učenik Tomislav Pavišić 1. mjesto.

Iskrene čestitke učenicima.

fotogalerija

Sergej Pavlek

objavio: Sergej Pavlek   datum: 21. 3. 2024.