SUSRET ŠKOLA KOJE NOSE ZAJEDNIČKO IME BRAĆE RADIĆ

NEZABORAVNO DRUŽENJE S UČENICIMA I UČITELJIMA OŠ „BRAĆA RADIĆ“ IZ MARTINSKE VESI

Još jednom zahvaljujemo našim predivnim domaćinima učenicima i djelatnicima  OŠ „Braća Radić“ iz Martinske Vesi na toploj dobrodošlici, druženju, učenju i sudjelovanju u sportskim natjecanjima kao i kvizu Koliko poznajemo život i rad braće Radić.

U četvrtak 2. svibnja 2024. godine posjetili smo rodno mjesto braće Radić, Desno Trebarjevo i OŠ školu „ Braća Radić“ u Martinskoj Vesi.

Iz naše škole išlo je 37 učenika i 5 djelatnika.

• Obišli smo Spomen sobu braće Radić i u  bogato uređenom prostoru, uz vodstvo izuzetne voditeljice,  proširili znanja o životu i radu braće Radić te se  fotografirali pred njihovim spomenikom koji je u neposrednoj blizini Spomen sobe.
  • Domaćini su nas toplo dočekali uz okrijepu, a  školskim program dočarali  neka prošla vremena koja se isprepliću s modernom današnjicom.
  • Druženje je nastavljeno  sportskim natjecanjima i  kvizom „ Koliko poznajemo život i rad  braće Radić“

Veselimo se uzvratnom susretu u našoj školi koji planiramo za sljedeću školsku godinu.

* U galeriji pogledajte fotografije koje govore više od riječi.

objavio: Ivana Jurić   datum: 3. 5. 2024.