Tu je moj osmijeh za 5!

Jedna od dvadeset najkreativnijih radova prema odluci Dm-ovog žirija je i naša škola. U foto galeriji pogledajte dodjelu priznanja i u nastavku pročitajte tekst na Dm-ovoj web stranici.

Tu je moj osmijeh za 5!

S velikim veseljem objavljujemo dobitnike nagradnog natječaja „Što za naš osmijeh znače četkica i pasta?“.

Zahvaljujemo svim školama koje su sa nama podijelile originalne umjetničke radove svojih učenika na temu  „Što za naš osmijeh znače četkica i pasta?“ i koje su se na taj način uključile u našu edukativno-preventivnu kampanju "Osmijeh za 5" kojoj je cilj edukacija prvašića o važnosti dentalne higijene za zdravlje cijelog organizma.

Oduševljeni smo maštovitošću i kreativnošću svih pristiglih radova te na nama nije bio nimalo lak zadatak odabrati najbolje od najboljih.

Dvadeset najkreativnijih radova prema odluci našeg žirija su:

Osnovna škola Oroslavje, Oroslavje
Osnovna škola Vladimir Nazor, Duga Resa
Osnovna škola Janka Leskovara, Pregrada
Osnovna škola Rajić, Rajić
Osnovna škola Josipa Kozarca, Lipovljani
Osnovna škola Žakanje, Žakanje
Osnovna škola ''Davorin Trstenjak'', Čađavica
Osnovna škola ''Viktor Car Emin“ Donji Andrijevci
Osnovna škola Voltino, Zagreb
Osnovna škola Silvije Strahimir Kranjčević, Zagreb
Osnovna škola fra Kaje Adžića, Pleternica
Osnovna škola Braće Radić, Kloštar Ivanić
Osnovna škola Petar Zrinski, Čakovec
Osnovna škola Podmurvice, Rijeka
Osnovna škola Lauder - Hugo Kon, Zagreb
Osnovna škola Vilima Korajca, Kaptol
Osnovna škola Mahično, Karlovac
Osnovna škola Trnsko, Zagreb
Osnovna škola Dvor, Dvor
Osnovna škola Cetingrad, Cetingrad

Dobitnike ćemo nagraditi interaktivnim edukativnim radionicama pod vodstvom stomatologa u sklopu kojih će učenici prvih razreda uvježbavati pravilnu njegu zubi te poklon-paketima za sve sudionike edukacije, koji će sadržavati edukacijsku brošuru za djecu i roditelje i prigodne poklone.

Termin održavanja predavanja bit će dogovoren u direktnom kontaktu s dobitnim školama.

Čestitamo sretnim dobitnicima i još jednom zahvaljujemo svima koji su svojim sudjelovanjem prepoznali vrijednost kampanje „Tu je moj osmijeh za 5!“ i pomogli nam u namjeri da potaknemo najmlađe na samostalno razmišljanje o važnosti dentalne higijene i razvijanje zdravih navika odmalena.

objavio: Kristina Rajković   datum: 26. 11. 2015.