BOŽIĆNE RADIONICE - "DAN OTVORENIH VRATA"

Iako su naši mali zadrugari već odradili većinu posla i priprema za Božićni sajam u Ivaniću, pripomogli smo im upotpuniti asortiman i orno prionuli na izradu božićnih i prigodnih poklončića. Učiteljice N. Šimunec i J. Slivar s učenicima izrađivale su kuglice od špage; prigodne čestitke s. Miljana i uč. V. Tolić. M. Podnar - Bočkaj i uč. R. Kraljić izrađivale su anđele i platnene kuglice. U ugodnoj atmosferi, veselim pjesmama i smjehu naših učenika uč Ana izrađivala je aranžmane, uč. Borić i Kljak obrađivala salvetnu tehniku dekupage, a ravnateljica nam je pokazala transfer tehniku na drvenim kutijicama i izradu svijeća od prirodnog voska, satne osnove. Uč Sraka s učenicima je kuhala sapune. Pripomogle su joj uč. Kezerić i Noth. Među sapunima različitih oblika i boja učenici, a i ona sama "jednoglasno" su se složili da je najljepši sapun uč. Noth.

Pogledajte fotogaleriju.

Još fotografija!

objavio: Sergej Pavlek   datum: 3. 12. 2015.