Župnik blagoslovio školu!

U povodu proteklih božićnih i novogodišnjih blagdana,  župnik fra Drago Brglez blagoslovio je školu. Za dobre školske rezultate učenika i učitelja te da u školsku zgradu uđe Božji blagoslov učenici i zaposlenici škole molili su Oče Naš, Zdravo Marijo i Slava Ocu. Za obilje sreće, zdravlja, radosti  i zadovoljstva u ispunjavanju školskih obveza predvorjem škole orio se zajednički zaziv Duha Svetoga. Župnika, rado viđenoga gosta u našoj školi, najavila je ravnateljica Tatjana Bakarić.

Foto-galerija!

objavio: Kristina Rajković   datum: 26. 1. 2016.