EKO – KUTIĆ

Zahvaljujući projektu  Udruge  za promicanje zdravijeg i humanijeg življenja  „Zlatno doba„ iz Ivanić - Grada  naša škola je ponosni  vlasnih  Eko-kutića . Veselimo se  budućoj  suradnji  s gospođom Martinom Glasnović, ravnateljicom  JU Zeleni  prsten Zagrebačke županije, gospodinom Antom Mandarićem, pročelnikom  Upravnog odjela za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša  Zagrebačke županije  i  gospodinom  Vitomirom Čanađijom, predsjednikom Udruge Zlatno doba koja će se odvijati kroz zajedničko  planiranje i izvođenje aktivnosti vezanih za zaštitu prirode s ciljem edukacije i promicanja prirodne baštine Zagrebačke županije.

U foto-galeriji pogledajte kako je naš kutić dobivao boje.

objavio: Sergej Pavlek   datum: 19. 12. 2016.