ZLATNI RUKOMETAŠI

U petak, 12. svibnja 2017. u OŠ Ivana Benkovića u Dugom Selu održano je rukometno poludržavno natjecanje školskih rukometnih ekipa. Naši učenici u sastavu Petar Lauš,  Ivano Hodžić Mehić , Roko Vulinec, Patrik Košić, Andro Ivaković , svi iz 6.a, Martin Zubatović i Filip Karlo Jerković iz 6.c, Ante Dolić i Nino Ivaković iz 5.c te Jan Šepec i Adam Brcko iz 4.b na natjecanju su odigrali tri utakmice. U završnoj utakmici s učenicima iz Novske osvojili su naslov pobjednika i time se uvrstili na završno državno natjecanje početkom lipnja.

Na natjecanju je sudjelovalo ukupno pet školskih rukometnih ekipa koje su pristigle iz Buzeta, Rijeke, Ogulina i Novske, te naši zlatni rukometaši ispred Školskog sportskog društva Kloštar. Čestitamo učenicima i njihovoj učiteljici, prof. Tihani Češković na izvrsnim  rezultatima.

Fotogalerija:

objavio: Sergej Pavlek   datum: 15. 5. 2017.