PROJEKT „PRIJATELJ U IGRI I UČENJU“

Naša škola je jedna od tri škole s našeg područja koje su  se uključile u projekt „Prijatelj u igri i učenju“  Udruge  „Mali princ“, Ivanić Grad.

Uz već odrađene edukativne radionice za učitelje i roditelje naše škole, 22. svibnja 2017. je provedena i radionica  s učenicima 3.a i 3.b razreda.

Cilj radionice je osvijestiti djecu za socijalnu integraciju vršnjaka u lokalnoj zajednici, pogotovo djecu s teškoćama u razvoju.

Svi učenici su aktivno i s interesom sudjelovali u radu a tome u prilog su i fotografije u galeriji slika.

Veselimo se zajedničkom druženju na sportsko-zabavnom susretu „ Igre bez granica“ 30. svibnja 2017. u vanjskom prostoru Hotela  Sport, Ivanić Grad.

objavio: Sergej Pavlek   datum: 26. 5. 2017.