OŠ BRAĆE RADIĆA - DOMAĆIN ŽUPANIJSKOG NATJECANJA IZ BIOLOGIJE

U našoj je školi u ponedjeljak 12.3. 2018. održano županijsko Natjecanje iz biologije učenika osnovnih i srednjih škola Zagrebačke županije.

Nakon provedenih  školskih natjecanja, županijsko stručno povjerenstvo sastavilo je ljestice poretka te je tako na županijskom  Natjecanju iz biologije u kategoriji osnovne škole  uvršten  21 učenik sedmog razreda i 27 učenika osmog razreda.

U kategoriji srednje škole u prvom razredu natjecalo se 10 učenika, u  drugom razredu 10 učenika, 11 učenika trećeg razreda te 5 učenika četvrtog razreda.

Na  natjecanju je 7 učenika sudjelovalo s istraživačkim radom (ukupno 5 istraživačkih radova).

Za doček sudionika županijskog Natjecanja pripremljen je svečani program dobrodošlice  koji su pripremile učiteljice Danica Pergar, Ivana Krešo i Kristina Rešetar uz raspjevane i recitatorsko-glumačke raspoložene učenike.

Na natjecanju su sudjelovali i učenici osmog razreda naše škole, Veronika Đerek i Andrija Balenović, te su postigli sjajno 4. i 5.mjesto u poznavanju biologije.

Uz učenike osnovih i srednjih škole Zagrebačke županije  koji su se natjecali u znanju biologije u pratnji su bili i njihovi učitelji mentori koji su ih pripremali za natjecanje te učitelji koji su bili u Stručnom povjerenstvu za ispravljanje testova, njih 38.

Za provedbu županijskog Natjecanja u OŠ braće Radića bili su zaduženi uz ravnateljicu škole Tatjanu Bakarić i predsjednicu stručnog povjerenstva učiteljicu Martinu Sraka, članovi provedbenog povjerenstva, učitelji Sergej Pavlek i Tomislav Pavković, tajnica škole Mirjana Mihaljević i pedagoginja Vesna Vučić.

Svim natjecateljima osigurani su prigodni znakovi pažnje i uspomene na događaj koje su nam omogućili Općina Kloštar Ivanić i sponzori kojima ovim putem zahvaljujemo na suradnji i pomoći.

Foto-galerija:

Podatci: Vesna Vučić

objavio: Sergej Pavlek   datum: 16. 3. 2018.