Dragi naši učenici i roditelji,

u dubokoj boli javljamo vam tužnu vijest da je naša draga učiteljica, prijateljica i  kolegica, Irena Noth, 6. listopada 2019. godine  preminula.

Njezina jednostavnost, skromnost i spremnost  za šalu ostat će nam zauvijek u sjećanju. Unosila je veselje, svjetlo i toplinu u zbornicu, učionice i naša srca. Hrabro se nosila sa svojom bolešću i sve nas uvjeravala u brzi povratak, a mi smo čvrsto u to vjerovali i nadali se.

Vjerovali smo,  čekali ... Vjerovali smo u snagu njezina duha i mladost. Vjerovali smo i nadali se… I kada vijesti nakon operacije nisu bile najbolje, vjerovali smo, nadali se i iščekivali  povratak da zajedno proslavimo njezinu još jednu pobjedu u nizu operacija....

Danas je naša bol prevelika, a tuga bezgranična.

U holu škole do posljednjeg ispraćaja bit će izložena fotografija naše Irene uz upaljeni lampaš, a sljedećih mjesec dana u zbornici će biti otvorena Knjiga sjećanja.

Posljednji  ispraćaj  bit  će u  petak 11. listopada 2019. godine u 13.35 sati u krematoriju na Mirogoju.

Pozivam Vas da minutom šutnje odate posljednji pozdrav našoj dragoj Ireni.

Neka joj je vječna hvala i slava.

Ravnateljica Tatjana Bakarić

objavio: Sergej Pavlek   datum: 8. 10. 2019.