OBAVIJEST

Kloštranske mažoretkinje, učenice naše škole ( sadašnje i bivše) vratile su se sa sedmodnevnog putovanja u Rusiju, St. Petersburg, gdje su sudjelovale na Internacionalnom Grand-Prix natjecanju. Kroz dva dana natjecanja, 28.i 29.09.,nastupile su sa ukupno 8 koreografija u tri  dobna uzrasta:kadeti, juniori i seniori te ostvarile sjajne uspjehe.

U kadetskoj kategoriji solo twirling Patricia Cundić osvojila je 3.mjesto i brončanu medalju, a u kategoriji  mini formacija štap kadeti  diplomu za 4.mjesto .

Juniorke u mini formacije baton flag osvojile prvo mjesto i zlatnu medalju , u mini formaciji štap diplomu za 4. mjesto  Jana Bočkaj u kategoriji solo  juniori štap osvojila je 12. mjesto i u kategoriji solo twirling juniori Jana je zauzela sedmo mjesto.

Seniorke su se kući vratile  s  2 brončane medalje u kategoriji mini formacija štap seniori i mini formacija baton flag.

Bogatije za veliko iskustvo naše mažoretkinje nastavljaju s treninzima za novu sezonu koja će za njih ponovno biti uzbudljiva i prepuna događanja.

Priloženi dokumenti:
mazoret.jpg (235.38 KB)

objavio: Sergej Pavlek   datum: 12. 10. 2019.